Green Lion Stark Plus Power Inverter ( 300W DC12-AC220V)
රු18,040.00 Original price was: රු18,040.00.රු12,584.00Current price is: රු12,584.00.
SKU:
10321
Categories: Accessories, Other Brands
Description
Description
Additional information
Additional information
| Warranty |
6 Months Warranty |
|---|
Reviews (0)
Be the first to review “Green Lion Stark Plus Power Inverter ( 300W DC12-AC220V)” Cancel reply
Related products
Apple 12W USB Power Adapter MGN03
APPLE AIR TAG 4PCS PACK
Apple Air Tag Single
GREEN LION 360? ANTI – SHOCK CREATIVE MAGNETIC CASE FOR IPHONE 13 PRO
GREEN LION ANTI – SHOCK CASE FOR IPHONE 12 &12 PRO
GREEN LION ANTI – SHOCK CASE FOR IPHONE 13 PRO MAX
-27%