Green Lion Stark Plus Power Inverter ( 300W DC12-AC220V)
රු18,040.00 Original price was: රු18,040.00.රු12,584.00Current price is: රු12,584.00.
SKU:
10321
Categories: Accessories, Other Brands
Description
Description
Additional information
Additional information
| Warranty |
6 Months Warranty |
|---|
Reviews (0)
Be the first to review “Green Lion Stark Plus Power Inverter ( 300W DC12-AC220V)” Cancel reply
Related products
Apple 12W USB Power Adapter MGN03
Apple 5W USB Power Adapter
GREEN LION ANTI – SHOCK CASE FOR IPHONE 13 PRO
-34%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Green Lion Anti-Glare Camera Glass Protector for iPhone 12 Series
-20%
Select options
GREEN LION CRYSTAL BELLO STRAPS FOR APPLE WATCH 38mm/40mm/41mm
GREEN LION ESSENTIAL MANICURE KIT
GREEN LION LIMPA 15 in 1 MANICURE KIT
-7%