Green Lion Stark Plus Power Inverter ( 300W DC12-AC220V)
රු18,040.00 Original price was: රු18,040.00.රු12,584.00Current price is: රු12,584.00.
SKU:
10321
Categories: Accessories, Other Brands
Description
Description
Additional information
Additional information
| Warranty |
6 Months Warranty |
|---|
Reviews (0)
Be the first to review “Green Lion Stark Plus Power Inverter ( 300W DC12-AC220V)” Cancel reply
Related products
Apple 12W USB Power Adapter MGN03
APPLE AIR TAG 4PCS PACK
-16%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
APPLE MAGIC MOUSE 2
-34%
Select options
Green Lion Anti-Glare Camera Glass Protector for iPhone 13 Series
-34%
GREEN LION ELITE SILICONE WITH STYLE STRAP FOR APPLE WATCH 42/44mm
GREEN LION LIMPA 15 in 1 MANICURE KIT
-14%
GREEN LION PRIVACY SILICONE EDGE GLASS ( 3D FLEXIBLE SILICONE EDGE)
-14%