Green Lion Stark Plus Power Inverter ( 300W DC12-AC220V)
රු18,040.00 Original price was: රු18,040.00.රු12,584.00Current price is: රු12,584.00.
SKU:
10321
Categories: Accessories, Other Brands
Description
Description
Additional information
Additional information
| Warranty |
6 Months Warranty |
|---|
Reviews (0)
Be the first to review “Green Lion Stark Plus Power Inverter ( 300W DC12-AC220V)” Cancel reply
Related products
Apple 12W USB Power Adapter MGN03
Apple 5W USB Power Adapter
-16%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
APPLE MAGIC MOUSE 2
APPLE PENCIL 2
GREEN LION 360? ANTI – SHOCK CREATIVE MAGNETIC CASE FOR IPHONE 13 PRO MAX
-34%
Select options
GREEN LION ELITE SILICONE WITH STYLE STRAP FOR APPLE WATCH 42/44mm
-14%
GREEN LION SILICONE + SILICONE EDGE CLEAR GLASS ( 3D FLEXIBLE SILICONE EDGE)
-20%